Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności serwisu »(zamknij X)

"The Shannara Chronicles" przedłużone! Będzie 2. sezon serialu na podstawie książek Terry'ego Brooksa!

"The Shannara Chronicles" otrzymało zamówienie drugiego sezonu! Fani serialu oraz serii książek autorstwa Terry'ego Brooksa mogą odetchnąć z ulgą, trzeba przyznać, że MTV trzymało nas długo w niepewności.

Jak się okazuje serial wyprodukowany przez Ala Gougha i Milesa Millara twórców serii "Smallville", "Into the Badlands" oraz Jona Favreau reżysera filmów "Iron Man" oraz "Jungle Book" był najlepiej ocenianą i najchętniej oglądaną premierą emitowaną w tym sezonie na antenie MTV. Nie bez znaczenia przy decyzji o zamówieniu drugiego sezonu był fakt, że serial był najczęściej ściąganym materiałem video na wszystkich platformach MTV, a łączna ilość wyświetleń online wyniosła, aż 16,6 miliona odtworzeń! Nie podano przybliżonej daty emisji drugiej odsłony serialu jednak podkreślono, że stacja MTV jest bardzo zadowolona z przyciągnięcia nowego typu telewidzów przed ekrany.
Komentarze

Brak komentarzy

Aby móc dodawać komentarze musisz się zalogować