Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności serwisu »(zamknij X)

5. nowych postaci w 2. sezonie "Supergirl"!

Wreszcie pojawiły się pierwsze poważne informacje na temat tego jak w stacji The CW będzie wyglądał debiut "Supergirl". Mamy dla Was porcję newsów odnośnie drugiego sezonu.


W drugim sezonie zostanie dodanych, aż pięć głównych postaci z czego dwie dołączą do regularnej obsady, a trzy będą pojawiać się w rolach powracających.

Opisy postaci:
Lena Luthor - młodsza siostra Lexa Luthora, która chce wyjść z cienia owianego złą sławą brata. Seksowna, mądra i zdeterminowana dąży do tego, aby osiągnąć zamierzone cele

Nick Farrow - syn sławnego reportera, który chce osiągnąć sukces i wyrobić własne nazwisko w KatCo.

The Doctor - diaboliczna liderka Projektu Cadmus, która wykorzystuje swe zdolności do wszczepiania więźniom implantów z kosmiczną technologią (opis tej postaci brzmi odrobinę niczym Dr Serling Roquette znana choćby z serialu Young Justice)

Snapper Carr - dziennikarz weteran zatrudniony przez Cat, aby przywrócić dawne metody pracy i poprawić jakość newsów

Maggie - postać zainspirowana jedną z komiksowych postaci (nie podano jaką) - detektyw w nowo utworzonej Science Police, komórce policyjnej która zajmuje się wszelkimi problemami związanymi z meta-ludźmi i kosmitami.Komentarze

Brak komentarzy

Aby móc dodawać komentarze musisz się zalogować