Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności serwisu »(zamknij X)

7. i 8. sezon "Game of Thrones" będą krótsze? Producenci nie planują spin-offu

David Benioff i D.B. Weiss showrunnerzy serialu "Game of Thrones" powoli przygotowują fanów do przywyknięcia do faktu iż wkrótce ich ukochana seria telewizyjna dobiegnie końca.

Choć nie było jeszcze światowej premiery szóstej odsłony serialu to głównodowodzący hitowym produktem emitowanym na antenie HBO poinformowali iż po ostatnich przemyśleniach spodziewają się zaledwie trzynastu odcinków jakie pozostały do zaprezentowania pełnej historii. Okazuję się, że producenci i dyrektorzy planują siedem odcinków na siódmy sezon i sześć epizodów na ósmy, finalny sezon. Są to ich słowa jednak żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte. Kolejnym niepokojącym newsem jest fakt o braku jakichkolwiek planów, nawet tych dalekosiężnych dotyczących produkcji spin-offu lub też całkowicie nowej produkcji osadzonej w innych czasach jednak w tym samym uniwersum stworzonym przez George'a R.R. Martina. Głównym powodem miałby być brak czasu na tworzenie dwóch tak wielkich projektów jednocześnie, niewykluczone zatem, że po ewentualnym zakończeniu serialu "Game of Thrones" nastąpi przełom i powstanie kolejna produkcja.


Tematy:
GoT HBO


Komentarze

Brak komentarzy

Aby móc dodawać komentarze musisz się zalogować