Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności serwisu »(zamknij X)

Ian Somerhalder i Kat Graham odejdą z "The Vampire Diaries" po 8. sezonie

Niestety nie mamy dobrych informacji dla fanów "The Vampire Diaries" - kilka dni temu Kat Graham ogłosiła iż ósmy sezon będzie jej ostatnim sezonem w "The Vampire Diaries". Wczoraj na Walker Stalker Con Ian Somerhalder również zapowiedział opuszczenie serialu.

Są to dość niespodziewane i szybkie informacje po tym jak stacja The CW zdecydowała się zamówić kolejny sezon TVD. Zazwyczaj aktorzy czekają z takimi informacjami do premiery lub do połowy ostatniego sezonu ze swoim udziałem tymczasem Graham i Somerhalder odgrywający odpowiednio rolę Bonnie Bennett oraz Damona Salvatore wyrwali się wyraźnie przed szereg. Od razu na branżowych portalach za oceanem pojawiły się wypowiedzi producentów, którzy starając się ratować sytuację wyjaśnili, że nie podjęto oficjalnej decyzji czy sezon ósmy będzie ostatnim sezonem, jednak ciężko wyobrazić sobie by zdecydowano się na kontynuowanie projektu po tym jak w siódmej odsłonie nie zobaczyliśmy Niny Dobrev ani Stevena R. McQueena, a ósma miałaby być ostatnią dla Graham i Somerhaldera. Pierwsze informacje o długości ósmego sezonu mówią o 22 odcinkach jednak niewykluczone, że zostanie on skrócony np. do 13 lub 16 epizodów.
Komentarze

Brak komentarzy

Aby móc dodawać komentarze musisz się zalogować