Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności serwisu »(zamknij X)

Powstaje serial "Mr. Mercedes"

Kolejna książka Stephena Kinga doczeka się serialowej ekranizacji. Tym razem padło na książkę znaną w Polsce jako "Pan Mercedes".

Portal The Hollywood Reporter donosi, że Audience Network zamówiło 10. odcinków serialu, który zrealizować ma David E. Kelley.

W rolach głównych zobaczymy Brendana Gleesona (wcieli się w Billa Hodgesa) i Antona Yelchina (wcieli się w Brady'ego Hartsfielda) a sam serial pojawi się na antenie w 2018 roku na antenie DirecTV (stacja dzięki której możemy oglądać "Kingdom" albo "Rogue").

"Pan Mercedes" to powieść o obłąkanym mordercy, który wdaje się we znaki emerytowanemu policjantowi, który podejmuje niebezpieczną grę w celu złapania mordercy zanim ten ponownie uderzy.

Warto wspomnieć, że historia Billa Hodgesa rozpisana jest w trzech książkach, z których najnowsza "Koniec Warty", już 8. czerwca pojawi się w Polsce.
Komentarze

Aby móc dodawać komentarze musisz się zalogować